105. Růžový květ
Paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 15 cm, rámování: 39 x 43 cm
Konec dražby: 06.04.2022 19:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč