105. V. Čer... Čertovka
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 40,5 x 52 cm
Konec dražby: 11.04.2018 19:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč