105. Vázání snopů
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1948
Šířka: 71 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 80 cm
Konec dražby: 08.06.2020 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč