105. Žena ve městě
paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 10 cm, výška: 11 cm, rámování: 24 x 26
Konec dražby: 14.02.2023 20:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč