106. Domy u potoka
signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 92 cm, výška: 61 cm, rámování: 81 x 111 cm
Konec dražby: 11.10.2022 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč