Exotické zátiší

Orámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 81 cm, výška: 55 cm, rámování: 71 x 97 cm

Konec dražby: 09.12.2020 20:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč