106. Nizozemský mlýn
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 20 cm, výška: 17 cm, rámování: 26 x 30
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.04.2023 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč