106. Petříkovice
místopisné určení vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 26 cm, rámování: 36 x 46
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 21:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč