106. Pohled na dav
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno a rámováno
Technika: akvarel, datace: 1896
Šířka: 39 cm, výška: 25 cm, rámování: 50,5 x 61 cm
Konec dražby: 09.11.2022 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč