Vřesoviště

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 65 cm, rámování: mírně pošk. 74 x 100 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.10.2021 21:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč