107. Dívka s ptáčkem
odborně restaurováno a rentoilováno, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 64 cm, výška: 80 cm
Konec dražby: 05.10.2020 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč