Dívka s ptáčkem

odborně restaurováno a rentoilováno, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 64 cm, výška: 80 cm

Konec dražby: 05.10.2020 21:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč