107. Kostelík v létě
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 34 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2017 19:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč