107. Stavba zdi
signatura nenalezena
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 28 cm, výška: 36 cm, rámování: 53 x 45 cm
Konec dražby: 26.09.2017 19:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 500 Kč