107. Výšivka s motivem přírody
zaskleno, zarámováno
Šířka: 25,5 cm, výška: 56 cm, rámování: 60,5 x 30
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.03.2023 21:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč