108. Devátá vlna
Signováno vlevo dole, rámováno, na reversu popisek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 68 cm, výška: 44 cm, rámování: 54 x 78 cm
Konec dražby: 08.06.2022 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč