108. Kytice
signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 55,5 cm, rámování: 66 x 56
Konec dražby: 15.02.2023 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč