108. Letní krajinka
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 79 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.11.2022 21:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč