Ranní světlo

Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 67 x 57 cm

Konec dražby: 05.10.2021 21:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč