108. Ranní světlo
Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 67 x 57 cm
Konec dražby: 05.10.2021 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč