108. Stromy u cesty
zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 60,5 cm, výška: 41 cm, rámování: 48,5 x 69
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč