108. Zamyšlená dívka
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1924
Šířka: 38 cm, výška: 42 cm, rámování: 51 x 47 cm
Konec dražby: 07.06.2022 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč