109. Cesta v krajině
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2017 19:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč