109. Dáma v kloboučku
monogramováno a datováno vpravo dole, rámováno, rám mírně poškozen
Technika: olej na plátně, datace: 1806 ?
Šířka: 44 cm, výška: 83 cm, rámování: 90 x 50
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 15.06.2021 19:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč