109. Krbové hodiny

klíč a kyvadlo doprovází celou sadu, funkce není zaručena, hodiny jsou opotřebené
Materiál: Směs kovů, datace: XIX. století
Šířka: 33 cm, výška: 45 cm, hloubka: 10 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.11.2020 20:54 SEČ

Zbývá: 11d 16h 2m 6s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč