109. Květinové zátiší
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 67 cm, výška: 50 cm, rámování: 70 x 86 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.12.2022 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč