109. Žena s lékařem
rámováno, signováno vpravo dole Kappers. vzadu na rámu datace 1888
Technika: olej na plátně
Šířka: 50,5 cm, výška: 60,5 cm, rámování: 75 x 65 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.03.2021 21:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč