1092. Pohled na hory
signováno vlevo dole nečitelně, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 75 cm, výška: 65 cm, rámování: 74 x 84 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč