11. Brána

Signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na dřevě
Šířka: 27 cm, výška: 21 cm, rámování: mírně pošk. 31 x 37 cm

Konec dražby: 09.11.2021 20:16 SEČ

Zbývá: 12d 2h 29m 56s

Vyvolávací cena: 3 200 Kč