11. Brougham castle
na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 64 cm, výška: 42 cm, rámování: 53 x 75 cm
Konec dražby: 11.01.2021 20:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč