Cesta u lesa
datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1948
Šířka: 41,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 47 x 60,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.06.2024 20:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč