Květinová zahrada
rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 25,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 36,5 x 44,5
Konec dražby: 13.09.2023 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč