11. Portrét dívky

signováno nečitelně vpravo dole tužkou, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 32 cm, rámování: 49 x 44 cm
Stav: oděrky na rámu

Konec dražby: 18.06.2019 19:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč