11. Povoz na cestě

signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 66 cm, výška: 41 cm, rámování: 53 x 79 cm

Konec dražby: 30.11.2020 20:20 SEČ

Zbývá: 4d 21h 21m 31s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč