11. Povoz na cestě
signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 66 cm, výška: 41 cm, rámování: 53 x 79 cm
Konec dražby: 30.11.2020 20:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč