11. Příprava k odletu
signováno a datováno vpravo dole
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1959
Šířka: 18 cm, výška: 25 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 22.10.2019 19:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč