Příprava k odletu

signováno a datováno vpravo dole
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1959
Šířka: 18 cm, výška: 25 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 22.10.2019 19:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč