11. Stromy v krajině
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 64,5 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 63 x 78 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 16.02.2023 19:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč