11. Svatá rodina

odborně restaurováno, plátno rentoilováno, nepůvodní rám, nepůvodní napínací rám. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ přiloženo
Technika: olej na plátně, datace: 18. století ?
Šířka: 91 cm, výška: 100 cm, rámování: 113,5 x 104,5 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 04.11.2020 20:05 SEČ

Zbývá: 11d 14h 6m 4s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč