11. Tři psi pronásledují myšku
Signováno vlevo dole, rámováno v zlaceném blondel rámu, rentoilováno
Technika: olej na plátně, materiál: plátno, datace: 18. století
Šířka: 33 cm, výška: 23 cm, rámování: 36 x 46 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 21.06.2021 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč