Tři psi pronásledují myšku

Signováno vlevo dole, rámováno v zlaceném blondel rámu, rentoilováno
Technika: olej na plátně, materiál: plátno, datace: 18. století
Šířka: 33 cm, výška: 23 cm, rámování: 36 x 46 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 21.06.2021 20:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč