Truhlářova dílna

původní rámování
Technika: olej na plátně
Šířka: 37,5 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 70 x 62 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 28.11.2022 20:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč