11. U mlýna

Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 73 cm, výška: 54 cm, rámování: 74 x 93 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 05.09.2022 20:15 SELČ

Zbývá: 21d 8h 41m 33s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč