11. Ženský akt
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 52
Konec dražby: 13.04.2023 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč