Zimní krajina
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 53 x 75
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 18.12.2023 20:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč