110. Borovice
Technika: olej na kartonu
Šířka: 15,5 cm, výška: 29 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.06.2018 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč