110. Dům u vody
signováno vpravo dole, vlevo dole místo určení, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 50 cm, výška: 34 cm, rámování: 46 x 64 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 19:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč