110. Nálada u vody
paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 33 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 50 x 54 cm
Konec dražby: 28.01.2020 21:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč