110. Zatiší na komodě
signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 15 cm, rámování: 20 x 23 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.12.2018 21:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč