111. Partie z Krkonoš
místo určení a datace vpravo dole, okraje kartonu poničené, malba nečištěna
Technika: olej na kartonu, datace: 1883
Šířka: 17 cm, výška: 23 cm, rámování: 29 x 22 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.12.2018 21:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč