Splav u lesa
rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 23 cm, výška: 17 cm, rámování: 28 x 34
Konec dražby: 25.09.2023 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč