112. Cesta v krajině
Technika: olej na kartonu
Šířka: 14 cm, výška: 9 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.06.2018 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč