Kamenice u Jihlavy

Zvlněný karton, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 50 x 65 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 21:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč