112. Krávy na pastvě
Nesignováno, rámováno v širokém masivním rámu.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 68 cm, výška: 50 cm, rámování: 70 x 88 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.12.2022 21:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč