112. Pastorále
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 45 cm, rámování: 58 x 83 cm
Konec dražby: 12.12.2022 21:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč